AGATIY – Цінуєм
Матеріали, Популярна музика, Релізи

AGATIY – Цінуєм (Сингл)

Сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися зі свіжим синглом молодого поп-виконавця AGATIY під назвою «Цінуєм», створеним на базі реальних життєвих подій його автора. Нова робота вже доступна для придбання практично на усіх популярних онлайн-сервісах, а також для прослуховування онлайн. Audio Production: «На Хаті Рекордз».

«Пісня на реальних подіях. Народилась в складний період відносин з найближчою людиною. Можливо саме завдяки пісні «Цінуєм» настало відродження весни між нами. Головна ідея – цінувати все, що у нас є, особливо тих людей, які нас оточують, тому що може настати та мить, коли цього не стане. Необхідно цінувати, щоб не жалкувати про втрачені миті щастя», – розповів «Нотаткам» Вадим Агатій.

Він також зазначив, що у якості наступного релізу планує презентувати реміксовану версію своєї вже існуючої пісні, а після цього оприлюднити абсолютно новий сингл, робота над яким наразі триває. Що ж стосується відеокліпів, то музикант готується незабаром розпочати зйомки ролику до презентованої напередодні композиції «Цінуєм», тож чекайте на прем’єру відео вже восени.

AGATIY – Цінуєм

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *