Aftermoon – Phase One
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Aftermoon – Phase One (Альбом)

Першу творчу фазу столичного метал-гурту Aftermoon відтепер офіційно можна вважати досягнутою, адже саме під такою символічною назвою Phase One нещодавно побачив світ перший студійний лонг-плей команди. З огляду на те, що історія колективу фактично розпочалася ще в 2012 році, новий альбом цілком можна вважати своєрідним способом підведення певних підсумків: платівка вмістила у себе дванадцять авторських творів, більшість з яких раніше вже оприлюднювалися у мережі. Проте презентований на диску матеріал було наново перезаписано, дещо перероблено, та, як то кажуть, приведено до спільного музичного знаменника.

Переважну більшість, а саме одинадцять пісень релізу Phase One вокалістка гурту Aftermoon Валерія виконала англійською мовою, але знайшлося на платівці місце і для одного україномовного твору – треку під назвою Lumia (з латині Lumen – світло, – прим). Зазначимо, що ця пісня стала третьою за ліком композицією українською мовою у творчому доробку Aftermoon, з урахуванням каверу на пісню «Доля» Олега Скрипки і народного «Щедрика», та першою авторською. Загалом стилістичний напрямок своєї нової платівки учасники формації охрестили як modern metal, одразу роблячи примітку щодо присутності у музиці віянь супутніх жанрів.

«Ми наполегливо створювали цей альбом протягом двох років, відпрацьовуючи кожну деталь, кожну дрібницю для того, щоб отримати платівку, яка максимально відобразить творчі зв’язки, що поєднали нас. Ми вважаємо, що нам це вдалося. Альбом слухається на одному подиху, заряджає з самого початку, додає ліричних нот всередині та підриває наприкінці більш насиченими композиціями», – зазначили в анотації музиканти Aftermoon.

Вищезгадані напрацювання гурту, до речі, гідно оцінили не тільки в Україні, а і поза її межами: альбом був виданий італійським лейблом WormHoleDeath Records, підрозділом Warner Music Group.

iTunes | Google Play


Aftermoon – Phase One

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *