After Ego – Дотик
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

After Ego – Дотик (Кліп)

Молодий столичний гурт After Ego завершив зйомки першого кліпу своєї відеографії до авторської пісні «Дотик» та поділився результатами цієї роботи з усіма прихильниками сучасної української музики. Режисером нового кліпу виступив вокаліст гурту Лесь Якимчук, відомий також як режисер двох документальних фільмів каналу UA Перший. Він же займався і монтажем відзнятого матеріалу.

Головна ідея пісні і кліпу «Дотик» – розказати про біль втрати коханої людини, для чого у ролику було використано образ дівчини-художниці. За задумом знімальної групи, вона малює картину і тим самим сублімує біль втрати всередині, на зразок того, як музика чи будь-яка інша творчість може бути способом закричати про біль.

«На зйомку кліпу пішло 5 кг муки, ми жартували, що це кокаїн, боялися, що мука пошкодить інструменти, але обійшлося. Муки в результаті і надихалися, і наїлися, бо нам її кидали в обличчя під час зйомок. Тоді, коли знімали дівчину, завісили все білою тканиною і переживали за акрил, яким малювали. Практично весь одяг пішов у смітник, а мої джинси і досі в фарбі», – розповів «Нотаткам» лідер After Ego.

Під час зйомок відео «Дотик» було намальовано дві картини – одну подерли на відео, а іншу зберегли для того, щоб продати на аукціоні наступного тижня і зібрати трохи грошей для запису подальших робіт. За словами учасників After Ego, до кінця поточного року вони планують випустити ще дві композиції у якості окремих синглів, а вже у 2017 році презентувати загалу повноформатний студійний альбом.

After Ego – Дотик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *