adm:t – Між стінами
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

adm:t – Між стінами (Відео)

Слідом за «Лісостепом», музичний проект adm:t презентує свій другий за ліком сингл під назвою «Між стінами», супроводивши його ще й дебютним відео. Обидві ці композиції мають потрапити до майбутнього міні-альбому гурту, вихід якого запланований на вересень 2018 року. Що стосується однокадрового кліпу до пісні, то його відзняв Костянтин Мельников, а записав трек Павло Сафонов на студії SoundPlant.

adm:t – це авторський indie folk проект Андрія Дмитренка, в якому органічно поєднуються етнічні інструменти, гітарні ефекти та українська лірика. Зокрема у пісні «Між стінами», окрім гітари та перкусії, ви також почуєте бансурі – індійський духовий музичний інструмент. А трохи раніше, в травні цього року, проект випустив сингл «Лісостеп», в якому було використано бітбокс на сопілці.

Варто додати, що на 5 жовтня заплановано живий виступ-презентацію дебютного міні-альбому проекту adm:t, який матиме назву «В першому степені». Окрім п’яти пісень з цього релізу, на концерті також можна чекати на джем та невидане. Відбудеться все це у закладі «Під асфальтом Пляж» (вулиця Ярославів Вал, 33а), 5 жовтня о 20:30, тож не пропустіть!

adm:t – Між стінами

adm:t у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Володимир says:

    Дуже класний текст, трек зайшов, – чекатиму наступних релізів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *