adm:t – Лісостеп
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

adm:t – Лісостеп (Сингл)

Пісня «Лісостеп» – дебютний сингл київського музичного проекту adm:t, назва якого є абревіатурою імені та прізвища його засновника Андрія Дмитренко. Свою музичну діяльність Андрій розпочинав із гуртом The Yeah Bass, а тепер започаткував свій сольний проект з використанням незвичних музичних інструментів. Зокрема, у синглі «Лісостеп» ви почуєте бітбокс на сопілці.

«З того моменту, коли я вигадав основну ідею «Лісостепу», я встиг розпустити свій колектив, започаткувати новий музичний проект і навіть почав конкурувати у барах із кавер-бендами. Першочергово, «Лісостеп» та всі інші пісні дебютного міні-альбому мали записуватись у гаражі, який нам надав друг Коля. Але через сусідів, які постійно вмикали зварювальні апарати, з цією ідеєю було вирішено покінчити. У результаті, кожна з пісень дебютного міні-альбому буде записана на іншій студії. Запис «Лісостепу» проходив на студії DredLock Production під пильним вухом саунд-продюсера Dima DredLock», – розповів засновник adm:t.

Проект вже встиг представити себе та свою музику на Lviv acoustic fest 2017 та на шоукейс-фестивалі Kyiv Music Days (сцена world music). Влітку гурт планує випустити міні-альбом, над записом якого наразі йде активна робота.

Українська музика: adm:t – Лісостеп

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *