adm:t – В першому степені
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

adm:t – В першому степені (ЕР)

Indie folk проект музиканта Андрія Дмитренка adm:t (адміт) оголосив про вихід дебютного ЕР-релізу під назвою «в першому степені».

«Міні-альбом «в першому степені» – це 5 пісень, відмінних за своїм настроєм, кожна з яких записувалась на різних студіях. Наступні релізи матимуть назви, відповідно, «в квадраті» та «в кубі». Першу пісню альбому, сингл «Лісостеп», записували на студії DredLock Production. Запис другої пісні «Голі дроти» здійснив Bodya Kerichok. Третій трек «кочовий пес» є головною піснею альбому – його записували в Києві на Crimy rec (Антон Пушкар), а зводили у Тернополі на Шпиталь рекордс під пильним вухом Лесика Омодади. Четвертий сингл «між стінами», який було презентовано разом із відео, записав Павло Сафонов на студії SoundPlant. Що стосується запису інструментального треку «бакота» та фінального мастерингу всіх пісень в альбомі, то це справа рук Артема Волошаненко», – поділився деталями з читачами «Нотаток» засновник adm:t.

Варто зауважити, що після виступів на фестивалях Lviv acoustic fest 2017, Via Carpatia, Koktebel jazz festival 2018, Druzhkivka urban fest 18, Андрій зі своїм фулл-бендом зіграє у рідному Києві вже 5 жовтня, де наживо презентує альбом «в першому степені».

adm:t – В першому степені

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *