adm:t – Пакет
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

adm:t – Пакет (Кліп)

А на вас вдома чекає пакет з пакетами? Indie\folk проект adm:t презентував свій ідейний екоманіфест під промовистою назвою «Пакет», та вже чекає на ваші відгуки про нього!

«Для нас «Пакет» – більше, ніж просто реліз пісні та відео. Це екоманіфест, який має привернути увагу на проблему використання одноразового пластику та важливість сміттєсортування. Щоб максимально передати настрій пісні, ми записували шурхіт пакетів замість шейкеру, використовували коробку з-під чіпсів замість перкусії та грали на духових інструментах з пластику вторинного використання», – коментують музиканти.

«Майже всюди нас оточують пластикові вироби, бачимо їх в магазинах, вдома, в офісі та навіть у відпустці. Ми звикли пити з пластикових пляшок настільки, що навіть не замислюємося про їх шкоду. Наша робота, яка розпочалась ще рік тому і нарешті відзнайшла свої втілення – це економанфіест, яким ми хочемо привернути увагу до проблеми використання пластику та важливість його сортування», – додає басист adm:t Костянтин Чарторийський.

Цікаво, що про проблеми екології нещодавно також заявив відомий порносайт Pornhub, який зняв «Саме брудне порно в історії». Ні, ви не побачите у ролику чогось шокуючого, просто його зйомки проходили на одному з найбільш забруднених пляжів світу. Трейлер за посиланням.

adm:t – Пакет
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *