ADAM – В липні
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

ADAM – В липні (Лірик-відео)

Здається, вже настав час фронтмену гурту ADAM виконувати обіцянки, задекламовані у пісні під промовистою назвою «В липні», ну а для всіх нас це просто чудовий момент познайомитися зі згаданою літньою новинкою, понастальгувати про минулі морські вояжі та спланувати майбутні. Та й як тут не ностальгувати після рядків на зразок «Милий, я плавати, дай полотєшко, коли назад буду йти».

Словом, новинка «В липні», вже характерно для столичної інді-команди має у собі трошки іронії, чудовий ритм та позитивний настрій. Лідер колективу Михайло Клименко запропонував усім охочим написати на сторінці у Facebook враження від почутого, адже особисто для нього відгуки слухачів є достатньо важливою складовою майбутнього творчого процесу. «Хочу, щоб народ наш був активним, хочу привчати його не жити за приказкою «моя хата скраю», тому і роблю все це – ми маємо бути усі активні і казати свою думку, погану чи хорошу, це нормально! Я все одно зроблю як я вважаю кращим – по-іншому не може бути, але може бути по-іншому у нас усіх в країні, якщо всі будуть активними!» – пояснив засновник ADAM.

Отже, долучайтеся і ви до цього міні-флешмобу від ADAM, залишайте свої враження від треку (а може і від відпочинку під його акомпанемент), а також купуйте нову пісню за допомогою iTunes. Найближчим часом трек має з’явитися і на Google Play.

ADAM – В липні

iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Юра says:

    Чудово, просто чудово.
    Мені цей трек зайшов досить легко!
    Буду шукати інші треки данного виконавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *