ADAM – ТЗ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

ADAM – ТЗ (Кліп)

«ТЗ» – це зовсім не абревіатура вислову «технічне завдання», як багато хто міг подумати, вперше побачивши новий кліп столичних музикантів з гурту ADAM. У даному випадку «ТЗ» – скорочення від «Ти захопила», адже нова пісня і кліп до неї є по-справжньому романтичними роботами, присвяченими всеохоплюючій силі любові та магії амурних чар, перед якими не в силах вистояти жодна людина. Авторство слів і музики новинки належить лідеру гурту Михайлу Клименку.

Саме Михайло, до речі, у тандемі зі своєю дружиною Олександрою Норовою, виступили у якості режисерів кліпу «ТЗ». «Всім привіт, на днях ми з радістю презентували вашій увазі наш новий сингл і кліп під назвою «ТЗ», який знімали у мандрівках по всій країні, фрагментно вихоплюючи красу рідної землі у кадр. Ми не тягали за собою зарядні станції чи генератори, тому зйомки провадили на власні телефони. Головною ідеєю роботи можна вважати наше щире прагнення стосовно того, щоб любов захопила цей світ! Всім піс!» – кажуть учасники проекту ADAM.

Зазначимо, що новинка «ТЗ», разом із попередньо оприлюдненими роботами та декількома подальшими синглами, увійде до переліку треків майбутнього студійного альбому «ЧЮЗМЮЗ» (chuse muse), робота над яким триває. Слідкуйте за новинами від формації та за бажання не забудьте ознайомитися з попереднім відео, оприлюдненим кілька місяців тому.

Українська музика: ADAM – ТЗ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *