ADAM – Тікай
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Тікай (Кліп)

Новий кліп «Тікай» від гурту ADAM – як завжди лаконічний і стильний, що вже сприймається як частина фірмового стилю виконавця. Нагадаємо, що до цьогорічного Свята закоханих, лідер ADAM Михайло Клименко виступив у ролі акомпаніатора Олександру Пономарьову у його відеороботі «Ти така одна» (авторство слів та музики також належить Михайлу), а наразі настав час і для власної прем’єри музиканта. До слова, наприкінці згаданого кліпу пана Пономарьова, у кадрі також з’являється дружина Михайла – Саша Норова, яка втілила головну жіночу роль у новинці «Тікай».

Цікаво, що Саша постає у фокусі всіх попередньо оприлюднених музичних відео проекту ADAM. Ось як коментує даний факт Михайло: «Це було насправді продумано. Ну як продумано: не для того, щоб всі сказали «вау, яка класна ідея». Просто мені захотілося, щоб це було саме так. Саші спочатку не дуже сподобалася ця ідея, але мені здавалося, що це буде круто. І так, звичайно, знімати її дуже зручно. Я взагалі інтроверт, соромлюся камер і цього всього. Це правда. Я над собою працюю, але я соромлюся. Саша – ні, вона любить позувати, камера її любить. І я люблю, коли вона в кадрі. Це гарно. Це завжди радує і надихає».

Додамо, що трек «Тікай» увійде до другої номерної платівки ADAM, яка буде презентована 16 травня у Києві, у клубі Caribbean Club.

ADAM – Тікай
ADAM y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *