ADAM – Танцюй Мила
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Танцюй Мила (Кліп)

Тому, як сильно любить птахів головна героїня нового кліпу гурту ADAM, можуть позаздрити чи не всі досвідчені орнітологи світу. А починалося все так банально, зі звичайної лавочки у парку, де серед сотень інших сіроголових претендентів на хліб і серце, вона вибрала його, свого майбутнього партнера по танцювальним па та життю. У фіналі цього танцювального батлу, звісно, «перемагає вид довгоногих».

Ми вже розповідали читачам «Нотаток» про три попередні відео проекту – кліпи «Таку як є», «ТЗ» та «Но в мо», а сьогодні знайомимо вас із четвертою роботою відеографії столичного колективу під назвою «Танцюй мила». Зйомки свіжого танцювально-природознавчого ролику проходили на столичному ВДНГ.

Що стосується самої пісні «Танцюй мила», то вона почала проникати у «танцювально-тусовочні серця» ще кілька днів тому, адже була оприлюднена у якості чергового веб-синглу з майбутнього альбому гурту ADAM. Роботу над даною платівкою під назвою «ЧЮЗ МЮЗ», до слова, вже повністю завершено і наразі музиканти активно готуються до її концертної презентації, запланованої на 05.12.2017 (клуб «Атлас», 20:00).

«Йоу, Київ! Блудний син зіграє концерт вдома! Так випала карта, так доля розставила свої ролі, що і наш альбом вже готовий. І ADAM готовий продемонструвати його Добрим Манам і Мадамам», – пишуть музиканти у Фейсбук.

Українська музика: ADAM – Танцюй Мила

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *