ADAM – Таку як є
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ADAM – Таку як є (Кліп)

«Таку як є до нестями люблю тебе, таку як є, ніжну і сильну, мою божевільну. Таку як є до нестями люблю тебе, одну мою невинну, мою нестримну, таку як є люблю…» – співають у своєму новому синглі лірики зі столичного new wave проекту ADAM. Ідея супровідного ролика до пісні належить режисеру Олександрі Норовій та вокалісту команди Михайлу Клименко.

«Привіт, ми ADAM. 7 лютого на YouTube ми показали людям відео до нашого свіжого синглу «Таку як є», для зйомок якого ми використали 3 лампи, 12 стільців, та непрацюючий тєлік. Люди схожі в своїх відчуттях, тому все те, що ми переповідаємо у цій роботі, на нашу думку, буде близько багатьом. Тож, варіть каву, зустрічайтеся з коханими та вмикайте гучніше!» – коментують свій реліз для «Нотаток» учасники формації.

За словами музикантів, свіжа пісня «Таку як є» з часом обов’язково отримає своє законне місце у трек-листі майбутньої повноформатної платівки гурту, робота над якою триває. І хоча наразі альбом вже практично повністю написаний, роботи над ним ще лишається чимало, адже до кожного окремого треку хлопці шукають особистий підхід, потрібний час та настрій. Слідкуйте за новинами від гурту у соціальних мережах!

ADAM – Таку як є

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *