ADAM – Рвань Рве
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Рвань Рве (Кліп)

«В тобі є щось, від чого мене на рвань рве», – стверджує лідер гурту ADAM Михайло Клименко у новій пісні «Рвань Рве», звертаючись до своєї дружини Саші, яка, до слова, виступила у ролі співрежисера кліпу до новинки. Якщо максимально лаконічно узагальнити ідею роботи, то вона, звісно ж, про кохання, як, з рештою, і більшість пісень романтичного new wave проекту ADAM.

За словами Михайла, гурт не вкладає жодних фінансових ресурсів у промоцію своїх відеоробіт, ні в мережеву рекламу, ні навіть у рекламне поширення роликів у соціальних мережах. Відтак, всі перегляди кліпів ADAM фронтмен називає виключно «чистими», та пишається їхньою «природною» кількістю. Зокрема найпопулярніший на даний момент відеокліп «Таку як є» наразі назбирав чверть мільйону унікальних переглядів на сторінці проекту у YouTube. Чи вдасться роботі «Рвань Рве» перевершити досягнення своїх попередників – побачимо згодом.

Що стосується самої пісні «Рвань Рве», то вона увійде до майбутнього релізу гурту ADAM. Поки що самі музиканти не визначилися, чи то буде ЕР-реліз, чи то повноформатний альбом, але вже пообіцяли презентувати майбутню пісенну добірку ще до кінця календарного 2018 року.

Також додамо, що «Рвань Рве», як, з рештою, й інші хіти формації, вже за декілька днів кияни та гості столиці зможуть послухати наживо – гурт ADAM прийме участь у концерті з нагоди фіналу Ліги Чемпіонів UEFA, та зіграє свою повну шістдесяти хвилинну програму на Хрещатику, 24 травня, з 19:45 до 20:45. Не пропустіть!

Українська музика: ADAM – Рвань Рве

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Інна says:

    Щось якийсь сюрреалізм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *