ADAM – Ронім
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ADAM – Ронім (Альбом)

Новий студійний альбом гурту ADAM під назвою «Ронім» вже з’явився у медіа-крамничках та на YouTube Music! Свіжа платівка вмістила у себе тринадцять авторських треків загальною тривалістю трохи більше сорока хвилин, декілька з яких вже було раніше оприлюднено у мережі разом із супутніми відеороликами.

«Бл*, це сталось! Альбом завершено! Більше року життя в ньому! А саме зараз ми з Сашею святкуємо», – емоційно звітував лідер ADAM Михайло Клименко про радість у його музичній сім’ї. До слова, саме фото дружини Михайла Саші Норової прикрашає обкладинку цього довгоочікуваного лонг-плею.

Додамо, що судячи із публікацій гурту у соціальних мережах, альбом «Ронім», так само як і його попередник «ЧЮЗМЮЗ», буде доступний не тільки у цифровому форматі, а ще й на фізичних компакт-дисках.

Що ж стосується живої презентації новинки, то вона відбудеться 16 травня у столичному Caribbean Club, де музиканти обіцяють наживо познайомити всіх присутніх зі своїм оновленим звучанням, а також заграти перевірені хіти. А ще до цього, 14 травня, ADAM зіграє акустичний концерт із презентацією альбому а Одесі (Urban Music Hall). Список міст надалі буде доповнюватися.

ADAM – Ронім
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Я Adama запам’ятав ще із першого альбому, що я почув, тож дуже зрадів виходу нового альбому. Класна музика. Хотів би сходити на концерт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *