ADAM – Потреба
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Потреба (Кліп)

Столичний музичний проект ADAM розжився ще одним офіційним відео до свіжої пісні «Потреба», яку лідер команди Михайло Клименко, за доброю традицією, присвячує своїй дружині Саші Норовій. «А кому ж ще писати, як коханій?» – задається риторичним питанням автор.

Зйомки відео «Потреба» провадили у Варшаві. Режисура свіжого ролика – справа рук самої закоханої пари. «У нас прем‘єра! Дуже любима нами «Потреба», яка буде сьомим номером в альбомі», – пише у Facebook фронтмен ADAM, анонсуючи скору появу другої повноформатної платівки «Ронім».

До слова, до завершення формування музичної складової лонг-плею, лишилася всього одна пісня. «До завершення альбому лишився один трек! Це так круто – дивитись на альбом зі сторони і радіти! Знати, що це рік, це звідти а це звідти, це від цього а це для того! Ми з братцями, починаємо репетиції, Саша крутить локони і міряє наряди», – розповідає Михайло.

Концертна презентація згаданого альбому відбудеться в Одесі (14 квітня, Urban Music Hall), Києві (16 травня, Caribbean Club) та Львові(дата буде оприлюднена незабаром).

ADAM – Потреба
ADAM y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *