ADAM – Но в мо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Но в мо (Кліп)

У своїй новій пісні та кліпі під назвою «Но в мо», Михайло Клименко з гурту ADAM розповідає слухачам цілком реальну історію про типові хрестові походи чоловіків по магазинах разом зі своїми другими половинками та всі жахливі супутні муки. Словом, усім чоловікам, яким вдалося пережити нудьгу біля примірочних, присвячується.

«Прем’єра, йопти. Наша робота «Но в мо» – це ілюстрований епізод із буднів того чоловіка, який за життя пізнав важке жіноче «шо мені одіть?». Вона про нелегку судьбу усіх мєнів і про нєопрєдільонность усіх мадамс», – лаконічно коментує новинку лідер ADAM.

Оцінити «життєвий» кліп вже встигли багато інших музикантів та учасників знаних українських гуртів, зокрема Сергій Танчинець (Без Обмежень), Марія Яремчук та Олександр Положинський («Тартак») поділилися роликом із власними підписниками у Фейсбук.

Режисура цієї позитивної та іронічної відеороботи, а також її головні ролі: Михайло Клименко та його дружина Саша Норова. Разом із тим варто додати, що «Но в мо» став третім оприлюдненим кліпом проекту у поточному 2017 році, слідом за роботами «ТЗ» та «Таку як є», остання з яких, до речі, нещодавно перетнула позначку у 100 000 переглядів на YouTube.

Українська музика: ADAM – Но в мо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *