ADAM – Лови
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Лови (Кліп)

Гурт ADAM презентував свій новий потенційний хіт під назвою «Лови», який претендує на звання саундтрека цьогорічної осені в українській музиці. Також до треку було долучено ще й офіційне відео, зняте, за доброю традицією команди, на кращих засадах мінімалізму. У фокусі ролика гурту ADAM, як завжди, фігурують емоції, а не актори, а також, звісно, фронтмен колективу Михайло Клименко та його муза-дружина Олександра Норова.

«Далі все залежить від Вас! Кожен ваш комент дасть змогу побачити і почути це відео іншому! Кожен репост – багатьом іншим! Ми хочемо, щоб любов наповнювала цей світ! Щоб були принципи! Щоб Справжнє Кохання бороло всі штучні кохання!» – йдеться у дописі гурту ADAM на Фейсбук.

Варто зауважити, що меломани, які вже встигли переглянути новинку від ADAM, зазначали, що ця пісня просто-таки створена для прослуховування під акомпанемент осінньої дощової погоди та чудово підходить під кліматичний настрій сьогоденної України. «Вищий рівень сучасної укр. поп музики!»; «Надто прекрасно. Під цю погоду якраз те, що треба»; «Зігріває у такий холодний день»; «Послухала вчора цю пісню з великим задоволенням, а потім до ночі ловила себе на тому, що наспівую її. А ще – що здорово, напевно, якщо тобі такі пісні наспівують»; «Це якесь шаманство, ця гітара в ділеї і лину…», – йдеться у дописах користувачів у соціальних мережах.

ADAM – Лови

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олексій says:

    ADAM це дуже крутий чувак ??????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *