ADAM Квоти
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ADAM – Квоти (Сингл)

До вашої уваги дуже смілива пісня від гурту Adam під назвою «Квоти». Цю композицію однозначно можна назвати сміливою хоча б через те, що існує велика вірогідність не сприйняття її меседжу загалом, навіть не зважаючи на те, що автор одразу ж запевнив, що мова у ній іде зовсім не про радійні квоти.

Трек «Квоти» виконано за допомогою міксування української та російської мови у тексті. Його Adam присвячує всім тим, «хто вважає обгортку важливішою за начинку».

«Мова не про квоти на радіо, ви ж розумієте, тут мова про ті квоти, які люди один на одного накладають», – пише Михайло Клименко aka Adam.

Власне, у коментарях до треку на автора очікувано полилася хвиля критики, але варто пам’ятати, що пісня «Квоти», як вже було сказано раніше, не применшує значимість квот на радіо, а тим більше не пропагує будь-яку мовну парадигму. Пісня пропагує любов, нагадує, що можна лишатися українцем і любити українське без будь-яких обмежень чи квот.

Звісно, з огляду на теперішню ситуацію в нашій країні, використання частини лірики російською мовою може (і, скоріше за все, буде) сприйматися як зрада, але не все є таким однозначним. Українська мова є важливим складовим елементом нашої державності, втім, далеко не завжди її використання є безапеляційним проявом патріотизму. Згадайте, для прикладу, деяких представників нашого політикуму.

ADAM – Квоти
ADAM y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Сергій says:

    Як сміливо. СлабО написати пісеньку про ті мільйони кацапів, що підтримують агресію проти України? “Нелюди”, “Упирі”, “Орки”? Але ж ні, бо повилазить зграя лібералів і почне волати, що “нє всє рузкіє плохіє”. Проти квот можна і погавкати. Нічого ж за те не буде.

  2. Евгения says:

    Я живу в Украине и говорю/розмовляю двумя/обома языками/мовою. Прекрасная песня! Вы молодцы ребята! Берет за душу до костей. ♥️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *