ADAM – Дещо інше
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ADAM – Дещо інше (Кліп)

«Це не любов, це дещо інше. Коли ти плачеш, мила, мокрі мої крила. Це не любов, це дещо більше – те, що підтримав Бог, тільки для нас обох…».

День закоханих – найкращий день для прем`єри нової пісні і кліпу, вирішили музиканти столичного гурту Adam, представивши на розсуд меломанів свою нову романтичну роботу «Дещо інше». Режисура лаконічного ролика – спільна робота фронтмена Михайла Клименко та його дружини Саши Норової.

«Adam готовий показати Україні та Світу перший сингл 2018 року разом з арт-відеокліпом! «Дещо Інше» починає своє стрімке заповнення медіа просторів та думок Людей, добрих та вміючих любити Людей!» – йдеться у анотації на Фейсбук.

«Все взаємопов’язано– за допомогою музики я висловлюю кохання до жінки, а завдячуючи коханню і з’являється музика! Жінка і музика – це любов у чистому вигляді. Насправді сьогоднішня дата особлива – рівно десять років як я освідчився Саші в барі «Дакота» на набережній! Багато всього за ці десять років було, але ми завжди спина до спини як два нінзі проти тисячного війська, завжди Вдвох! Я Тебе Кохаю, Саша!» – ділиться особистим засновник Adam Михайло Клименко.

Додамо, що пісня «Дещо інше» вже доступна не тільки для прослуховування у мережі, а ще і для офіційної купівлі на популярних онлайн-сервісах.

Українська музика: ADAM – Дещо інше

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *