ADAM – ЧЮЗМЮЗ
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ADAM – ЧЮЗМЮЗ (Альбом)

Яскраві та сучасні музиканти гурту ADAM після серії однозначно вдалих синглів і кліпів, видали свій перший повноформатний лонг-плей «ЧЮЗМЮЗ»! Платівка, яка сьогодні тільки-но з’явилася у мережі, вмістила у себе чотирнадцять композицій та завершальний аутро-трек, поєднані фірмовим стилем, іронією та якісним саундом.

Без малого п’ятдесятихвилинна платівка поєднала у собі абсолютно нові треки зі знаними хітами гурту ADAM, на зразок пісень «Таку як є», «Но в мо», «Танцюй мила», «Файно» чи «ТЗ». «Перший сингл у нас вийшов у 2014 році, але активно існувати ми вже розпочали з 2015 року. Дебютна платівка фактично була готова вже давно, матеріалу для неї точно вистачало, просто якось так виходило, що спочатку ми одні пісні планували видати синглами, потім інші. Все постійно змінювалось – настрій, погода, простір… Писалися й нові твори. Загалом ми довірилися всесвіту, довірилися Богу, і коли настав час, альбом остаточно сформувався», – розповів лідер гурту ADAM Михайло Клименко.

Як зазначили музиканти на офіційній сторінці гурту у Фейсбук, не зважаючи на те, що у них немає продюсерів та мільйонів на рахунку, вони щиро намагаються робити ту музику, яка б несла любов і позитив у світ. Напевно це і є поясненням, як молодий гурт встиг за достатньо нетривалий проміжок часу припасти до смаку чималій кількості шанувальників нової української музики та просто меломанам.

Свіжий альбом «ЧЮЗМЮЗ» вже доступний для прослуховування онлайн, а також для офіційного придбання через сервіси iTunes\Google Play. До відома усіх шанувальникам олдскульних компакт-дисків – теоретично альбом «ЧЮЗМЮЗ» можна отримати й у форматі СД, але наразі видано лише партію у кількості сотні примірників, частина з яких буде розіграна поміж відвідувачами концерту-презентації у клубі Атлас (05.12.2017; 20:00).

Українська музика: ADAM – ЧЮЗМЮЗ

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *