Across The Road – Як Ти Хотіла
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Across The Road – Як Ти Хотіла (Кліп)

Свій третій за ліком офіційний кліп хлопці з гурту Across The Road вирішили відзняти на нову композицію «Як Ти Хотіла», зробивши тим самим символічним акцент на цю важливу для них роботу. Над аранжуванням релізу працював Єгор Кисельов, який за сумісництвом є саунд-продюсером нового синглу та загалом більшості робіт Across The Road. До запису ударних партій нової пісні, що відбувався на студії Egomotion у Вінниці, приєднався друг музикантів Денис Шинкевич.

«Чесно кажучи, ніколи не міг подумати, що колись буду створювати щось спільне разом з Денисом. Адже я знаю його дуже давно, ще із гурту «Серце Дженніфер» – якось довелось побувати у них на концерті, задовго до створення Across The Road. Тоді думка про співпрацю здавалася нереальною, а тепер це спільний сингл!» – коментує новинку вокаліст Across The Road Дмитро Боровський.

У зйомках кліпу «Як Ти Хотіла» взяла участь модель Вікторія Гоголь. «Загалом зйомки тривали декілька днів. У новому відео ми вирішили додати більше світла, зробити картинку яскравішою, ніж у попередній нашій роботі. Головна тема відносин була розкрита у грі в шахи. Адже все, що відбувається у нашому житті, схоже на гру, і результат залежить від того як ти її гратимеш», – розповідають читачам «Нотаток» учасники Across The Road.

Разом з тим музиканти зазначають, що невдовзі вони оголосять остаточний та сталий склад Across The Road, поступово підкріпляючи цю новину великою кількістю нових пісень, кліпів та концертів.

Українська музика: Across The Road – Як Ти Хотіла

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *