Across The Road – Уікенд у Львові
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Across The Road – Уікенд у Львові (Кліп)

Вінничани з гурту Across The Road записали та оприлюднили свій новий сингл «Уікенд у Львові» та доповнили його офіційним кліпом, основною ідеєю якого було максимально наблизити відчуття реальності за допомогою манери зйомки, а також за допомогою історії, близькій кожному, хто хоча б раз відвідував стародавнє місто Лева.

«Цього разу, за допомогою роботи «Уікенд у Львові», ми вирішили перемістити усіх наших шанувальників у прекрасне місто Львів. При чому зробити все це без жодного квитка на потяг. Показати усі захоплюючі місця без єдиної прогулянки та залишити максимально вражень від самої пригоди. Сама ідея зйомки прийшла спонтанно в голову і, довго не чекаючи, ми помчались за квитками, знімаючи усе це на камеру. Зйомки тривали два дні, спали ми мало і відпочивали теж. Загалом шокували оточуючих і веселились самі. Саме так і сформувався сюжет та народився кліп, який є свого роду нашою простою імпровізацією», – розповідає вокаліст та засновник команди Дмитро Боровський.

Нову пісню «Уікенд у Львові», окрім, звісно ж, радіо та Інтернету, вже незабаром можна буде почути на живих концертних виступах колективу, адже наприкінці осені хлопці планують вирушити у тур містами центральної та західної України. Слідкуйте за анонсами!

Українська музика: Across The Road – Уікенд у Львові

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *