Across The Road – Удвох
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Across The Road – Удвох (Сингл)

«Лікуй мої рани, дивись в мої очі, сховай все, що я колись не зміг», – співають у своїй новій композиції під назвою «Удвох» музиканти молодого вінницького рок-гурту Across The Road. Автором лірики цього романтично синглу, як, зрештою, й усіх попередніх робіт колективу, виступив вокаліст гурту Дмитро Боровський. Запис свіжого треку проходив на місцевій вінницькій студії EgoMOTION під керівництвом саунд-продюсера Єгора Кисельова.

Як ви вже напевно здогадались, у пісні «Удвох» від Across The Road мова піде про любовні почуття, а якщо точніше, то про момент символічного поєднання двох половинок у цьому величезному всесвіті. «Якщо тобі вдається віднайти «свою» людину, головне її не втратити, бути завжди поруч, існувати тільки удвох, бо інакше ризикуєш загубитися у світі усіх тих інших, не твоїх… У композиції «Удвох» я прагнув змалювати момент зустрічі двох людей, які протягом довгого часу не могли знайти своє кохання. Я намагався передати той особливий стан, коли вони стають абсолютно впевненими у своєму спільному майбутньому, та готові зробити для нього будь-що, навіть те, що є недосяжним для інших», – розповів «Нотаткам» фронтмен Дмитро Боровський.

Щодо стилістичного напрямку пісні, то він, за словами виконавця, і є тим особливим звучанням, до якого протягом певного часу прямував гурт. Співак назвав композицію «Удвох» новим етапом творчості Across The Road та зазначив, що майбутній студійний альбом гурту буде витримано саме у подібному напрямку. Ну а саму вищезгадану платівку музиканти обіцяють презентувати слухачам вже до кінця поточного 2016 року.

ЗавантажитиВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *