Across The Road – Приховуй
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Across The Road – Приховуй (Кліп)

Юні рокери з гурту Across The Road завершили роботу над своїм черговим студійним синглом під назвою «Приховуй» та одразу ж відзняли до нього відеокліп. Рішення щодо екранізації саме цієї композиції було прийнято не випадково, адже трек «Приховуй» є титульною піснею з майбутньої міні-платівки команди. Запис, зведення та мастеринг свіжого синглу відбувалися на вінницькій студії звукозапису EgoMOTION Records під керівництвом саунд-продюсера Єгора Кісільова, який, до того ж, виступив у ролі режисера відео.

«Наш новий сингл «Приховуй», безперечно, можна назвати головною композицією майбутнього ЕР-релізу. Особисто для мене він має дуже вагоме значення з-поміж усіх записаних раніше пісень. Відеокліп до пісні в певній мірі є експериментальною роботою, адже нашою мета була повністю розкрити основну тему пісні, передати її слухачам і, в результаті, у нас це вийшло, краще ніж я навіть очікував», – розповів «Нотаткам» фронтмен Across The Road Дмитро Боровський.

Варто додати, що наразі хлопці продовжують активну творчу роботу над згаданим нами майбутнім міні-альбомом, яку обіцяють завершити на початку грудня та презентувати вітчизняним меломанам її результати ще до закінчення поточного 2016 року. Підписуйтесь на новини від Across The Road у соціальних мережах та не пропустіть майбутню прем’єру!

Across The Road – Приховуй

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *