Across The Road – Невірна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Across The Road – Невірна (Сингл)

До вашої уваги новий студійний сингл вінницької команди Across The Road під назвою «Невірна», який став другою офіційно оприлюдненою композицією з майбутнього альбому молодого гурту. Робота над треком, так само як і над його попередником, проходила на місцевій студії звукозапису EgoMOTION. Аранжування, саунд-продюсування та зведення: Єгор Кисельов.

У новинці від Across The Road хлопці розповідають історію головного героя, що знаходиться на межі «кипіння» від вчинків своєї екс-другої половинки, яка, відповідно до назви пісні, його зрадила. Він насправді кохав свою дівчину до нестями, але та плюнула в його душу та захопилася іншим, начебто кращим. Саме ці обпікаючі відчуття зради музиканти і намагалися висловили у своєму новому синглі «Невірна», приправивши їх потужними гітарними та барабанними партіями. Учасники Across The Road зазначають, що дана композиція не стосується абсолютно всіх дівчат, а є меседжем лише для тої, що свідомо і легко йде на зраду.

Презентувавши у мережі та на радіо свою нову роботу «Невірна», учасники Across The Road також анонсували скоре видання свого дебютного повноформатного альбому, реліз якого заплановано ще до кінця осені поточного року. Слідкуйте за новинами команди у соціальних мережах та очікуйте на скору прем’єру, про яку ми вас, звісно ж, додатково проінформуємо!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *