Абіє – Море
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Абіє – Море (Сингл)

За словами юної інді-виконавиці Наталії Шевченко на псевдо Абіє, у світі існує лише дві вічні теми, у які вона по-справжньому закохана – це осінь та море. І саме останній з них дівчина присвятила свою нову авторську композицію під символічною назвою «Море», що стала першим комерційним релізом співачки, доступним для купівлі на популярній онлайн-платформі. Даний реліз видано на молодому українському лейблі GRONO Records у вигляді основної версії пісні та інструментального треку.

«Пісня була написана наприкінці літа – друзі, що поїхали відпочивати, надіслали мені фото моря у сутінках. Я ходила ввечері під вікнами багатоповерхівок, «мліло світло, тліли груші», я слухала тишу й уявляла себе там. Повернувшись додому, мені закортіло лишити ці відчуття у пам’яті. Спершу з’явилися слова, потім музика. Пісня змінювалася з кожним разом, із кожною зміною погоди і настрою, тому лише під час її студійного запису восени було затверджено остаточний варіант аранжування. Все склалося саме так, як мало статись», – розповіла «Нотаткам» Абіє.

Додамо, що наразі Наталія планує дещо перемкнути вектор своїх прем’єр у бік відео-контенту, презентувавши почергово декілька офіційних музичних відео. Разом з тим вона обіцяє не забувати водночас працювати над новими піснями. За планом дівчини, всі ці композиції з часом мають сформувати дебютну повноформатну платівку, що є однією з її великих творчих мрій.

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *