A Day Before – Тортури
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

A Day Before – Тортури (Сингл)

Альтернативна маріупольська формація A Day Before… завершила роботу над своїм новим україномовним синлом «Тортури», що являє собою оновлений варіант написаної близько трьох років тому композиції. Запис та зведення треку відбувалися на домашній студії, адже, за словами музикантів, із повноцінними студіями звукозапису в їхньому місті спостерігаються величезні проблеми, тому їхній команді доводиться покладатись виключно на власні сили і вміння.

«Близько трьох років тому у мене виникло бажання написати твір про дещо вічне – про любов. Тоді народилася перша варіація сьогоднішньої новинки, записана, на той час, ще у старому складі A Day Before…. «Тортури» – це сукупність тих солодких, а, часом, болісних переживань і почуттів, які відчуває чи не кожна закохана пара. Це трек про відносини, можливо не зовсім здорові, коли кожен намагається підпорядкувати і змінити іншого під себе, коли двоє розходяться і знову сходяться безліч разів, тому що не можуть один без одного, але, перебуваючи разом, готові практично один одного вбити. З приходом до нашого складу нових вокалістів, дана пісня знайшла друге життя, була досить сильно переосмислена музично і записана знову», – розповів «Нотаткам» автор тексту «Тортур», бас-гітарист Олександр Винник.

Поява нового музичного матеріалу, звісно ж, завжди надає виконавцям наснаги, тому формація A Day Before… у своєму оновленому складі дуже прагне продемонструвати його наживо, розсилаючи заявки на участь у літніх фестивалях. До того ж команда вже зараз працює над наступним синглом та за сприятливих обставин сподівається у цьому році презентувати повноцінний міні-альбом разом із супутнім відеокліпом.

Українська музика: A Day Before – Тортури

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *