Молода співачка KRISTONKO (Христина Христонько) поділилася своєю новою роботою під промовистою назвою BANDERA. За словами виконавиці, дана композиція сповнена вірою, силою та енергетикою палкої української дівчини.
Як зазначила KRISTONKO, ця пісня є результатом задуму щодо створення дечого не схожого на її попередні роботи. Написана ця композиція була дуже швидко – всього на всього за десять хвилин, о першій годині ночі.
«BANDERA вже в YouTube і на всіх музичних майданчиках. Це новий стиль для мене, тому буду вдячна, якщо залишите свій відгук під відео. Важлива ваша підтримка саме в YouTube, адже буде круто, якщо ми виведемо композицію в тренди. Щоб це зробити, потрібно якомога більше слухати пісню, ставити лайки і писати коменті. Наперед дякую за те, що ви в мене є! Ваша Христонько», – пише у соціальних мережах співачка. До слова, її заклик до прихильників отримав результат і нова робота дівчини вже зараз знаходиться у трендах YouTube.
Артистка додала, що почала поширювати українське близько двох років тому, але по-справжньому цінувати це широкий загал почав тільки з приходом війни. І якщо раніше народні або патріотичні пісні часто не сприймалися і артистка дуже переживала, чи сподобається її творіння слухачам, то наразі вона почуває себе буквально «рибою у воді» – вона може писати та видавати те, до чого лежить душа.
KRISTONKO – BANDERA
Втім, у коментарях під відео BANDERA думки меломанів, м’яко кажучи, розділилися, але навіть не стільки через саму пісню, скільки через костюми у кліпі:
- «Побачила в рекомендаціях і спочатку клацнула “не рекомендувати”, бо подібне не на мій смак та й шароварщина люта. Але відмінила, ставлю лайк і комент для просування. Ок, люта шароваршина, але і ця ніша легкої попси має бути заповнена нашими виконавцями, щоб не просунолось щось запорєбрікове»;
- «Трек крутезний, може варто спробувати дещо брутальніший лук»;
- «Христинко, дякую за вашу творчість, але без такого кліпу пісня була б кращою. На дозвіллі поцікавтесь темою “шароварщина” і зрозумійте, що це все не наше»;
- «Шароварщина – репрезентація української культури та ідентичності за допомогою спрощеного та псевдонародного селянського та козацького одягу, елементів побуту. Ще і сексуалізація)) крінж, нічого доброго в кліпі немає»;
- «Цікава так думка інших: про Бандеру не співай, ЗСУ не чіпай, а якщо це її думки в пісні… То треба перестати думати, мріяти…. Тільки з дозволу деяких “одарованих” людей?!»;
- «Добре що ви так російську музику і російські кліпи не хейтите! Саме зараз всі шукають в чомусь підступ – костюми не такі, шаровари вам не сподобались? То чому раніше ви не агітували за це, де ви були всі ці роки? Диванні експерти!».