Майкола Вайнер та KALUSH створили пронизливу відеороботу на спільний трек Patton.
Батьки ніколи не помирають. Вони назавжди лишаються в нашому серці, в наших словах, в наших спогадах. Доки живі ми – вони також існують. Колесо життя крутиться, настає новий день, а з нами лишається пам’ять та вічний біль втрати, який не зникає, а тільки притуплюється з часом.
Тому Майкола присвятив Patton своєму батьку. “Ми просто люди. Життя колись закінчується. З цим важко змиритись, але нічого не змінити”, – так виконавець коментує втрату тата, могилу якого провідує у кліпі разом з бабусею.
Історія треку розпочалася ще кілька років тому, Майкола прослухав кількасот інструменталів, поки не відчувся потрібний. Трохи пізніше доєднався Олег з KALUSH – в легендарній рожевій панамі він з’являється у кліпі та додає композиції нового звучання. Олег та Майкола вже працювали раніше, але під іншими псевдонімами, Псючий Син та НЕформат та випустили трек «Енергетик», який можна послухати на SoundCloud.
Та й кліп насправді зняли ще у 2021 році у селі Ясениця Сільна, де похований батько Майколи. Тоді на очах знімальної групи на цвинтарі вщет згоріла стара хата, пожежникам не вдалося її загасити. Через те, що ранком 24 лютого уся країна прокинулась не від будильника, а від бомбардувань, реліз відклали, але зараз вирішили до нього повернутися – емоції втрати, пам’ять про тих, хто вже не з нами та повернення до власного коріння зараз відгукується, як ніколи.
“Ми готували цю роботу дуже і дуже давно, але, сподіваємося, що вона не втратила своєї актуальності, а стала звучати ще сильніше та емоційніше для кожного, хто увімкне трек”, – поділився Олег Псюк, фронтмен гурту KALUSH.
За кадром у команди виникла така ж синергія, як ви бачите у кліпі. Мурахи в салоні авто, ідеальні обгони та море емоцій – усе це є у бекстейджу до кліпу. Ви побачите, як власник Chevrolet Monte Carlo повністю розібрав заднє сидіння, щоб дістати ключі від машини, які Олег закрив в багажнику після дозаправлення. Адже сум і радість – це частина однієї медалі, що називається життям. Вмикайте трек на усіх платформах та відшукайте у ньому власне звучання.