Гурт Troye Zillia презентував рімейк відомої української пісні «Ніч яка місячна», запропонувавши слухачам її у кардинально іншому, космічному баченні. До речі, у пісні та лірик-відео до неї присутня справжня частинка космосу – NASA люб’язно надали музикантам реальні звуки космосу для використання у власній творчості.
«Ще колись давно, коли я грала у капелі бандуристів, обраний квінтет найкращих грав цю пісню в інструментальному варіанті. Потрапити до цього квінтету хотіли всі, і тому всі старанно вчили «Ніч яка місячна». Це була чарівна пісня. Потім вона зникла з мого життя на добрий десяток років і знову винирнула, коли гурт Troye Zillia попросили зробити її рімейк для школи української мови. Це було в 2014. Після того пісня міцно увійшла в наш репертуар – на кожному концерті, де ми її граємо, є люди, які виймають телефони і знімають відео і є люди, які співають разом з нами. Це один з наших хітів. За всі роки, що ми граємо «Ніч яка місячна», звісно, вона змінилась. І одного дня нас дуже здивував коментар одного з підписників сторінки facebook. Він вимагав студійного запису пісні в її теперішньому виконанні. Ми прийняли виклик і повністю переписали пісню – змінили багато речей в якості запису, техніці гри, але ідею аранжування залишили. І так вона чекала виходу нового альбому, поки ми не перетнулись із стилістом Олею Гнатюк. Оля, яка працювала попередньо в команді стилістів із гуртом Onuka, Panivalkova, Pianoboy, запропонувала нам експеримент і нові для нас образи. Скажемо чесно – це був виклик для фольк гурту! Було багато дискусій і приготувань, команда росла і в кожного були свої бачення. Та в результаті довгої роботи ми прийшли до космічного результату. Є ще один секрет космічної тематики нашого лірик відео. Наш барабанщик Стас – фанат космічних тем. Слідкує за всіма новинами «українського космосу» і навіть встиг познайомитись із Леонідом Каденюком, українським космонавтом, який приїжджав до Львова у грудні 2017 р., і подарував йому диск гурту. Крім того у Стаса є хороші друзі, які працюють у NASA, тож ми часто в курсі останніх новинок з того неземного світу. Взагалі мріємо, щоб наша пісня прозвучала на космічній станції і вже почали над цим працювати», – поділилася з читачами «Нотаток» вокалістка та бандуристка Troye Zillia Анастасія Войтюк.
Вона також зазначила, що вже більше року Troye Zillia працюють над своїм новим альбомом. І хоча їм інколи здається, що ця робота безкінечна (бо постійно народжуються нові ідеї, а старі пісні розвиваються), музиканти вірять, що вже скоро поставлять собі дедлайн і ліміт по кількості пісень, які увійдуть до нового лонгплею. Крім того, вже готові матеріали для двох наступних лірик відео, які швидше за все з’являться в інтернеті восени.