7TEEN`S - Тримаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

7TEEN`S – Тримаю (Кліп)

Фіналісти «Співають всі», молодіжний гурт 7TEEN’S презентує нову композицію «Тримаю». За словами бенду, перші рядки пісні прийшли учасникам вночі після час гастролей. Наразі колектив працює в оновленому складі: з попереднього, до якого входило вісім вокалістів та вокалісток, залишилось тільки п’ять.

«Тримаю» була написана вночі в автобусі, коли ми повертались додому з концерту. Вийшло дуже раптово і справді «на емоціях». Це той випадок, коли накриває колективна хвиля. Під рукою опинився телефон з нотатками, через декілька хвилин ми написали першочерговий, сирий текст пісні. Приїхавши додому в рідний Івано-Франківськ, наступного дня Саша, Віталік та Денис уже сиділи на студії та допрацьовували результат цього натхнення. Ось так з’явилась ця пісня», – розповіли учасники колективу.

Нова композиція особлива тим, що кожний слухач може почути в ній свій підтекст: для когось це трек про перше справжнє кохання, а для когось – про розлуку.

У відеороботі на пісню «Тримай», 7TEEN’S зробили ставку на мінімалізм, обравши локацією старі під’їзди в одному з районів рідного Івано-Франківська. Як говорять молоді виконавці, подібні будівлі притаманні польській та австрійській архітектурі й наразі їх у регіоні збереглось доволі мало. Кожний з учасників виступає у відео «Тримай» оповідачем, розповідаючи власну частину цієї музичної історії.

7TEEN`S - Тримаю

Музиканти вже мають за спиною успіх хіта AUMG (А у моїй голові), який набрав десятки тисяч відео у TikTok та наблизив їх ще на крок до великої популярності. Проте сподіваються і на успіх нової композиції. Окрім того, вони готові на несподівані витівки у разі, якщо пісня дійсно стане хітом.

«Якщо цей трек буде за популярністю таким, як мінімум AUMG, я побіжу у нижній білизні по «Стометрівці» (Центральна вулиця Івано-Франківська, – ред). І зі мною ще будуть бігти Ілля, Саша і Родін», – зізнався учасник гурту Віталій Саврук в одному з нових відео гурту у TikTok.

Відео: https://vm.tiktok.com/ZMYGJSPm7/

У коментарях до ролика фанати зазначали, що запам’ятали обіцянку і обов’язково нагадають про неї музикантам.

7TEEN`S – Тримаю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *