7 kRock - Якби Тебе не було…
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

7 kRock – Якби Тебе не було…

Християнський рок-гурт “7 kRock” (Сьомий крок) представив загалу свій дебютний альбом під назвою “Якби Тебе не було…“. Накопичений за три роки існування колективу найвдаліший матеріал було презентовано громадськості у рідному місті музикантів – Луцьку. Презентацію платівки було продовжено урочистим виступом музикантів за допомогою дружніх запрошених артистів і співаків, серед яких був учасник “Голосу Країни” Юрій Матвійчук. Всі присутні тепло вітали музикантів гурту “7 kRock” із важливим новим етапом творчого шляху і бажали невичерпної наснаги і сили задля подальшої музичної діяльності. Кожен з присутніх отримав компакт-диск з новим альбомом у якості приємного подарунку.
Сама ж платівка “Якби Тебе не було…” характеризується потужною енергетикою альтернативного року у поєднанні із чуттєвим жіночим вокалом і широкою тематикою текстів, в якій музиканти намагалися об`єднати всю непросту проблематику сьогодення, що має місце у житті сучасної молодої людини, провівши із нею тонку релігійну паралель. Проте “7 kRock” – це не класичний християнський рок-гурт, а явище значно ширше у всіх аспектах творчості, що яскраво підтвердила дебютна платівка “Якби Тебе не було…“.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/6177163″ params=”color=4d4946&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *