5'nizza – Ку
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

5’nizza – Ку (Альбом)

Легендарний дует Бабкіна і Запорожця вже готовий сьогодні продемонструвати загалу своє нове повноформатне дітище під назвою «Ку»! Отже, перед вами перший студійний альбом після символічного возз’єднання гурту 5’nizza у 2015 році, перший за останні десять років лонг-плей реліз команди, який фактично знаменує новий етап спільної творчої діяльності двох відомих виконавців. Свіжа платівка вмістила у себе чотирнадцять авторських творів, виконаних російською та українською мовами, названих музикантами вузликом переосмислених поглядів на світ та життя.

«Під час роботи над нашим третім альбомом, мене не полишало відчуття того, що ми повернулися на добре знайомий дитячий майданчик, але вже у дорослому віці. У значення слова «Ку» можна вмістити багато чого. Звісно ж, нас надихав головний герой фільму Георгія Данелія «Кін-дза-дза», про який, щоправда, вже далеко не всі пам’ятають. Така назва є достатньо сюрреалістичною та веселою, адже асоціювати з нею можна все що завгодно. Мені здається, що ми помістили у «Ку» саме ті інгредієнти, які було потрібно», – розповідає про назву нового альбому гурту 5’nizza Андрій Запорожець.

«Мати у дискографії всього два альбоми, це якось несерйозно. Наше «Ку» – це щире та тепле вітання слухачам після тривалої відпустки. Ми дуже дбайливо зберігали ту складову, за яку вони нас свого часу так сильно полюбили і намагаємося привнести у неї нове дихання. Звісно, за цей час чимало змінилося у музичному світі, ми все це бачимо, розуміємо, пропускаємо крізь самих себе. Альбом «Ку» є своєрідним підсумком усіх цих емоцій, збіркою вражень, певних потрясінь та нових поглядів на світ», – додає Сергій Бабкін.

Обидва музиканти посміхаючись зазначають, що не в останню чергу возз’єднанню «П’ятниці» посприяли їхні дружини (які за сумісництвом виконують функцію музичних директорів), але найголовнішим фактором стало те, що вони почали дуже сумувати за спільною творчістю та одного дня відчули, що мають ще дещо сказати цьому світу разом. Додамо, що альбом «Ку» є зовсім не останньою новинкою на найближчий час від учасників 5’nizza, адже на київській студії Hydra films вже фактично завершено зйомку кліпу на одну з його пісень – титульний трек «Самолет».

5’nizza – Ку

iTunes


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. EvA says:

    Влучання у сто зі ста. Це були найкращі 45 хвилин за мої останні декілька років, я плакала і сміялася від щастя. Дякую друзі. Тільки скажіть, тепер кожен новий альбом буде виходити через кожні 10 років?

  2. Kitsuta says:

    Класний альбом, рази 3 або 4 прослухав;) Сан і Бабкін в своєму анбілівбл-неповторному стилі і це радує !! Це не просто музика, це заряд енергії! Ваше об’єднання знову – це найкрутіше, що було на сцені за останні років 10. Спасибі за цей крутий альбом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *