5 Vymir – Від Холоду
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Від Холоду (Сингл)

Стильні інді-рокери зі столичного гурту 5 Vymir приготували до новорічних свят особливий подарунок поціновувачам своєї творчості – нову композицію під назвою «Від Холоду». Запис свіжого треку проходив на студії LipkyZvukoZapys під керівництвом клавішника проекту Вадима Лазарєва.

Музиканти «П’ятого Виміра» розповіли, що композиція «Від Холоду» є першим по-справжньому різдвяним твором у їхньому музичному активі, до того ж, напевно ще й найдобрішим, який вийшов у них максимально сповненим особливим символізмом у характерній британській манері виконання. За словами учасників гурту, у свіжій композиції йдеться про людину, що заблукала у таємничому лісі та зустрічає на своєму сплутаному шляху різних казкових та міфічних персонажів. «Дехто з них прагне її обманути, хтось скоріше тяжіє бути її другом, тлумачить минуле і пропонує дізнатись майбутнє. Людину захоплюють всі ці дивовижні історії, але з часом наступає момент, коли вона має вирішити для себе – чи лишатись у цьому казковому всесвіті, чи повертатись назад до буденної реальності», – йдеться в прес-релізі.

«З Новим роком і Різдвом! Грійте один одного і нехай наша музика вам у цьому допоможе. Побачимось у 2016», – наостанок привітали слухачів зі святами в анотації до треку хлопці.

Додамо, що одними з перших почути живе виконання пісні «Від Холоду» мали змогу всі відвідувачі великого сольного концерту 5 Vymir за участі симфонічного квінтету, що відбувся у столичному клубі Sentrum у першій половині 2015 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *