5 Vymir – Вічність
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Вічність (Сингл)

Маємо для вас новинку від столичного інді-гурту 5 Vymir – сьогодні, 28 березня 2016 року, хлопці оприлюднили в Інтернеті анонсований раніше максі-сингл «Вічність». До релізу увійшло дві авторські композиції «Вічність» та «Холод у Волоссі» (Гілками Дерев), а також офіційне lyric video до титульного треку від Андрія Бояра з Moustache Cinema. Запис музичного матеріалу – Вадим Лазарєв, зведення та мастеринг – Сергій Заболотний (LipkyZvukoZapys).

«Ви почуєте абсолютно новий «П’ятий Вимір» з оновленим звучанням! Якщо бути відвертими, то ми самі ще ніколи так не кайфували від власної музики. Ми висловлюємо щиру подяку всім тим, хто, не зважаючи ні на що, завжди нас підтримував. Будемо ще більш вдячні, якщо ця ваша любов трансформується у вашу присутність 15 квітня. Ми впевнені, що ця музика варта бути почутою», – написали музиканти гурту 5 Vymir у соціальних мережах.

Згадана хлопцями дата – день великої концертної презентації синглу «Вічність», яка відбудеться у київському клубі Sentrum 15 квітня рівно о 20:00. Під час майбутнього дійства хлопці обіцяють порадувати публіку багатьма приємними сюрпризами, при чому як музичними, так і візуальними. Купуйте квитки на сайті Karabas.

iTunesВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *