5 Vymir – Танцюю
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Танцюю (Сингл)

Столичний інді-гурт 5 Vymir презентує свіжу роботу під назвою «Танцюю», яка, за словами фронтмена Кості Почтаря, не багато, не мало, але наразі є найкращою піснею у спільній історії команди. Нагадаємо, що «Танцюю» став другим оприлюдненим синглом колективу у поточному 2018 році, після соціально-спрямованого треку «Чужі». До слова, свою руку та вміння до появи цих двох композицій доклали фактично одні і ти самі спеціалісти – запис вже звично відбувався на студії LipkyZvukozapys (за участі Сергія Заболотного), а мастеринг знову здійснив Джон Девіс з британської студії Metropolis.

«Дивно, що ще рік тому у нас не було і думки про пісню під назвою «Танцюю». А тут все так прекрасно склалося – і потанцювати, і ритм поламати, і тексти поспівати. Дякую тим, хто це зробив! У нас є сила!» – коментує учасник гурту 5 Vymir Вадим Лазарєв, який, до того ж, виступив у ролі автора обкладинки.

Зауважимо, що першими почути пісню «Танцюю» мали змогу відвідувачі великого виступу шотландських інді-рокерів Franz Ferdinand у Києві (13 червня 2018 року), перед якими публіку розігрівали хлопці з гурту 5 Vymir.

5 Vymir – Танцюю

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *