5 Vymir – Так Тихо
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

5 Vymir – Так Тихо (Кліп)

Зовсім нещодавно молодий альтернативний гурт “5 Vymir” оголосив про вихід нового, сповненого символізму відеокліпу на свіжу композицію під назвою “Так Тихо“. Столичні музиканти розказали у своєму відеоролику історію звичайної людини, багато в чому схожої на кожного з нас. Головний герой – юнак, який під час ранкової пробіжки раптом відчув задушливий тягар великого мегаполісу, що непомітно тиснув на нього протягом всього життя, з кожним днем все дужче і дужче стискаючи задушливі бетонні обійми.

Ранкова зарядка в раз стала чимось більшим, і звичайний біг перетворився на втечу. Лише залишивши позаду себе вулиці, будинки, людей і брудні автостради, опинившись віч-на-віч із мальовничою живою природою, що була зовсім поруч, але ніби в паралельній площині, хлопець зміг нарешті вдихнути на повні груди, відчувши себе собою, віднайшовши своє справжнє “я”. Залишивши в легенях кришталево чисте повітря, хлопець мерщій побіг назад, до свого колишнього багатоповерхового полону, та не для того, щоб знову лишитись у ньому, а щоб поділитись свіжістю й переосмисленою свідомістю зі своєю коханою людиною, запросивши її у той дивовижний світ, що здатний заново відкрити очі.

Зйомки відеоряду проходили у рідному для музикантів Києві, а мальовничі краєвиди віднайшли, як це не дивно, зовсім поруч межі міста, у зоні досяжності будь-якої людини, що біжить. Можливо, таким чином автори намагались натякнути на символічну близькість того самого “нового світу”, до якого лише варто простягнути руки. Автор втіленої ідеї і оператор кліпу Дмитро Петькун, а режисером відео виступила Анастасія Максимчук. Цікаво, що представлений відеоряд початково було відзнято як курсову роботу студентів інституту ім.Карпенка-Карого, лише згодом перетворивши його на кліп для гурту “5 Vymir“.

Українська музика: 5 Vymir – Так Тихо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *