5 Vymir – Скелі
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Скелі (Сингл + відео)

Столичні інді-рокери з гурту 5 Vymir оприлюднили в Інтернеті свій новий студійний сингл «Скелі», який став своєрідним підсумком одного з етапів творчого шляху команди, та символічним переходом до анонсованого музикантами оновленого звучання. За словами учасників гурту, одразу після презентації вищезгаданого синглу вони планують дещо змінити підхід до власного звучання і засісти у студію для роботи над наступним повноформатним альбомом. Щоправда, яких саме змін у майбутньому зазнає звук формації поки що лишається для шанувальників у цілковитій таємниці.

Окрім того, в комплектації нового синглу «Скелі» значиться також спеціальний відеоряд, який за задумом хлопців допоможе слухачам більш глибоко зрозуміти зміст самої композиції. Проте не думайте що це є стандартне монотонне лірик-відео, адже презентований ролик є повноцінною художньою роботою із присутньою сюжетною лінією, знятою за допомоги спеціалістів Palans production.

Додамо, що презентація нового треку 5 Vymir відбулася сьогодні в етері Urban Space Radio, а також на радіо «Аристократи». Придбати трек: iTunes, Google Play.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *