5 Vymir – Нові імена
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

5 Vymir – Нові імена (Кліп)

Вже близько двох років часу минуло з моменту прем’єри альбому «Містолінії» столичного інді-гурту 5 Vymir, тому не дивно, що музиканти активно взялися за роботу над його наступником. Наразі ви маєте можливість не тільки дізнатися його майбутню назву – «Нові імена», але й ознайомитися з його однойменним титульним треком, оприлюдненим у соціальних мережах сьогодні, 23 березня 2017 року. Нагадаємо, що попередній двотрековий сингл команди було оприлюднено більше року тому, тож за цей час звучання команди та концепція подачі музичного матеріалу зазнали певних видозмін. Зокрема самі учасники колективу зазначають, що за цей час вони багато чого навчилися і тепер точно знають, як саме мають звучати їхні майбутні композиції.

Перший сингл з майбутнього альбому «Нові імена», напевно, просто таки не мав права лишитися звичайною піснею, тому хлопці з гурту 5 Vymir, спільно із режисером Катериною Лисенко, відзняли до нього офіційний кліп. «Той самий момент, на який ми чекали цілий рік, сьогодні настав: ми раді презентувати вам «Нові Імена», єдину нову пісню, яку ми виконували раніше на концертах. Вона має певний соціальний посил, який ми ще раз підкреслили у кліпі. Також у даній відеороботі можна побачити чимало знайомих облич новітньої інді-сцени, зокрема Latexfauna, Blooms Corda, Sinoptik, Ольгу Шурову (Pianoбой), Cardiomachine та інших», – зазначає вокаліст гурту Костянтин Почтар.

До речі, відтепер у новому матеріалі 5 Vymir співає не тільки вокаліст, а одразу чотири учасника команди, що є результатом однієї з багатьох підказок нового саунд-продюсера гурту Петра Чернявського. Саме він працював над саундом сьогоднішньої новинки та всього майбутнього альбому «Нові імена», структуризувавши ідеї музикантів та запропонувавши записати цей реліз у live-форматі (запис всіх інструментів провадиться одночасно). Не проґавте майбутню прем’єру!

Українська музика: 5 Vymir – Нові імена

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *