5 Vymir - Містолінія
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Містолінія (Альбом)

Молода київська indie-rock/brit-pop формація 5 Vymir завершила роботу над своїм дебютним студійним альбомом під назвою «Містолінія», виклавши результати кропіткої праці у всесвітню мережу. Свіжа платівка вмістила у себе дев’ять авторських композицій гурту, серед яких присутні як абсолютно нові пісні, так і декілька треків, представлених раніше у якості синглів.

У концепції альбому «Містолінія» домінує урбаністична тематика із яскраво вираженими музичними настроями великого міста та впорядкованою мегаполісною метушнею. Навіть сама назва альбому «Містолінія» походить від розміщеного списку треків на звороті диску, який виглядає як гілка міського метро.
До візуальної презентації платівки в Інтернеті музиканти теж підійшли доволі креативно, виклавши на сторінці Instagram дев’ять фотографій, мініатюри яких у купі формують обкладинку альбому. Клікнувши на довільне зображення, можна ознайомитись з тізером однієї з композицій, кількість яких тотожна фото.

Столичний квартет працював над своїм першим альбомом на київській студії звукозапису Lipky Zvukozapys, а партії клавішних записували на всесвітньо відомій лондонській студії Metropolis. Як розповів клавішник гурту 5 Vymir Вадік Лазарєв, коли він перебував у столиці Великобританії у відрядженні, він приходив на студію рано вранці, ще до початку робочого дня та починав грати.

У записі нової платівки не використовувалось жодного штучно створеного на комп’ютері звуку. Лише живі інструменти без цифрових ефектів. Загалом під час запису альбому було використано вісім видів клавіш і сім різних гітар. Також особливого шарму «Містолінії» додав вокал перлини українського джазу Анни Чайковської, яка раніше співпрацювала з Esthetic Education, Океаном Ельзи та багатьма іншими відомими виконавцями.

Концерта презентація диску «Містолінія» від гурту 5 Vymir відбудеться зовсім скоро – 20 листопада 2014 р. у столичному клубі Sentrum.

Українська музика: 5 Vymir – Містолінія

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *