5 Vymir – Містолінії
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Містолінії (Сингл)

«Містолінії» – це новий сингл київського інді-гурту 5 Vymir, який став своєрідним логічним завершенням презентованого минулого року дебютного альбому із співзвучною та майже тотожною назвою. Запис новопредставленого треку відбувався на студії Lipky Zvukozapys, де раніше проходила робота і над повноформатною платівкою, з якою ви, до речі, також можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням.

Перетворити 40-секундну міжтрекову тему «Містолінія» на повноцінний трек під назвою «Містолінії» музиканти вирішили під час однієї з репетицій перед концертом-презентацією диску. Із зрозумілих причин нова пісня аж ніяк не встигала потрапити на згаданий лонг-плей, тож її було вирішено представити окремим синглом та доповнити тематичним відеорядом.

За словами хлопців, нова пісня знаменує перехід колективу до нового матеріалу із дещо зміненою, більш танцювальною концепцією. Дуже знаковим є те, що трек «Містолінії» музиканти «П’ятого виміру» написали колективно, разом поставивши символічну крапку після дебютного альбому. Підтримати гурт та придбати композицію ви можете за допомогою сервісів iTunes чи Google Play.

Композицію «Містолінії» учасники гурту створювали у розширеному складі, із залученням скрипки та віолончелі. Ознайомитись із іншим оновленим матеріалом колективу ви зможете 1 жовтня у столичному клубі Atlas, під час великого сольного виступу гурту 5 Vymir.

Українська музика: 5 Vymir – Містолінії

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *