5 Vymir – Мало Слів
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

5 Vymir – Мало Слів (Кліп)

Музиканти київського інді-рок гурту 5 Vymir оприлюднили у всесвітній мережі свій новий офіційний кліп на пісню «Мало Слiв» з дебютного студійного альбому колективу під назвою «Містолінія». Варто зазначити, що найбільш віддані столичні прихильники вже встигли подивитися нове відео формації на спеціальному допрем’єрному показі міні-стрічки, що відбувся 15.09.2015 в арт-центрі Щербенко.

Знімали новий кліп гурту 5 Vymir спеціалісти Moustache Cinema на чолі з режисером Андрієм Бояром. Сюжет нового відео побудовано на історії про підпільних лікарів, які з легкістю можуть стерти всі ваші спогади, що колись були приємним багажем за плечима, а згодом перетворилися на болючу та постійно ниючу рану на серці.

Головні ролі відео, окрім самих музикантів, виконали Анастасія Остреїнова та Євген Захарович-Монзуль. Зйомки проходили на декількох локаціях: на одному з київських закинутих заводів, поблизу Національного музею історії України та на мальовничих прилеглих до нього вуличках столиці.

Цікаво, що саме пісню «Мало Слiв» називає своєю улюбленою вокаліст та гітарист гурту 5 Vymir Костянтин Почтара. «Вже стільки часу пройшло, але цю композицію досі постійно хочеться слухати. Я дуже радий, що ми нарешті зробили до неї відеокліп. Кліп знову про кіно. Я дякую всім людям, хто є у ньому та тим, хто допомагав нам, але залишився поза кадром», – написав в одній із соцмереж Костянтин.

Ну і на сам кінець додамо, що зовсім скоро, 1 жовтня 2015 року, відбудеться великий сольний концерт 5 Vymir у київському клубі ATLAS, де музиканти презентують слухачам свою оновлену програму.

Українська музика: 5 Vymir – Мало Слів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *