5 Vymir – Ламай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

5 Vymir – Ламай (Кліп)

«Сьогодні важливий день і ми починаємо його з прем’єри кліпу «Ламай», – пишуть у Фейсбук кияни з інді-гурту 5 Vymir, натякаючи також на сьогоднішній вечірній концерт у клубі Sentrum (26 жовтня 2017 року, 20:00). Але ми, у першу чергу, хотіли би познайомити вас зі свіжою відео новинкою, яка тільки-но з’явилася на офіційній сторінці команди у YouTube, та стала четвертим роликом офіційної відеографії команди. Тим паче, там є на що подивитися.

Режисером кліпу «Ламай» виступив Андрій Бондар, за задумом якого, головні герої ролика складаються зі символічного візуального колажу, унікального для кожної конкретно взятої людини. «Я дуже радий, що нарешті можу показати вам цей кліп. Він особливий, у ньому йдеться про наші з вами потреби та бажання! Спасибі хлопцям з 5 Vymir за цілковиту довіру і карт-бланш, спасибі знімальній команді за їхній професіоналізм. Я впевнений, що у кожного, хто подивиться цей кліп, там знайдеться улюблений кадр. Дивіться уважно, показуйте друзям і, якщо ваш вечір сьогодні вільний, приходьте до хлопців на концерт», – розповідає на своїй сторінці у соціальних мережах режисер.

Ще одна особливість цієї костюмованої рок-н-рольної роботи – це те, що у присвяті різнокольоровим персонажам кліпу, дружній для музикантів бар «Хвильовий» додав у меню чотири різнокольорові коктейлі, названі, до того ж, на честь вулиць району Академмістечко, де учасники гурту жили і познайомилися. Спробувати напої «Булаховський», «Біличанський», «Лісоруб» і «Стус», прихильники команди 5 Vymir зможуть вже сьогодні, на афтерпаті у «Хвильовому», яка розпочнеться після завершення виступу у клубі Sentrum.

Українська музика: 5 Vymir – Ламай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *