5 Vymir - Карма ЕР
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Карма (EP)

Рано чи пізно всі сварки добігають кінця – це на власному досвіді підтвердили хлопці зі столичного інді-гурту 5 Vymir, які відродили, так би мовити, автентичний склад колективу і записали новий ЕР під назвою «Карма». Відтак, свіжий чотиритрековий реліз вже чекає на ваші відгуки і коментарі!

«Цей день – сьогодні! «Карма» з’явилась на світ, відправляється у свою подорож і тепер доступна на всіх стрімінгових платформах. Приймаємо вітання і чекаємо вас на презентації у Caribbean Club 10 жовтня», – пише у Facebook фронтмен 5 Vymir Костянтин Почтар.

Разом із тим, на офіційних сторінках у соціальних мережах, учасники гурту розповіли про кожну пісню свого нового ЕР:

«На Потім»

Наша дружба з Анджем (Андж Ekroy, учасник вже не існуючого гурту «Оранж», – прим.) розпочалась у Тернополі у 2010 році. Пісня групи «Орандж» «Для Мене» колись увійшла в альбом «Містолінія». «На Потім» – ще один трек авторства цього чоловіка, який ми виконуємо на концертах. Він не знає, що ми його записали і читає це вперше разом з тобою. Братан, твої пісні у нас виходять, часом, краще, ніж власні. В новій версії є і скрипки, і арфа, і тернопільське озеро. Ти будеш задоволений:)

«Магія»

Uuh he’s a funky duck. Нема жодного уявлення як ми це придумали. Від першої демки під акустику до фінальної студійної версії без жодної гітари, трапилось багато чого. Здається, що тебе підмінили, але насправді – це просто новий ти, а Київ – новий Кейптаун. Ще трек вийшов довжиною у 3:20, хоча «пісня для радіо» – це останнє, про що ми думали. Магія, одним словом.

«Хмари»

Написана на вірш харківської поетеси Mano Glonti. Спочатку заспівана лише під акустику, а далі кожен придумував і записував свою партію окремо, у тому числі Андж, якого було запрошено приєднатись до запису як гітариста. Одного дня у сусідній до студії кімнаті репетирував дитячий хор. Вадик почув його і запросив заспівати у пісні. Взамін ми купили дітям торт. «Хмари» – перший трек, який 5 Vymir ніколи не грав разом, перший трек, у якому використана лише драм-машинка замість барабанів, перший трек, слова до якого написали не учасники групи, перший трек, записаний для ЕР «Карма».

«Карма»

Якщо залишити бас, скрипку і бочку, композиція «Карма» дуже підозріло схожа на творчість гурту «ДахаБраха». У прес-релізі ми зазначаємо, що надихнулися Шенбергом і атональною музикою Австрії початку двадцятого сторіччя, а насправді просили зіграти соло на трубі з супутнім формулюванням «і тут, будь ласка, дуже багато нот», сказавши не вірну тональність. Тепер звукорежисер Сергій Заболотний відмовляється брати у нас м’ятні льодяники.

5 Vymir – Карма
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. nastia tkachuk says:

    Де можна взяти слова пісень?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *