5 Vymir – Чужі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

5 Vymir – Чужі (Сингл)

Київська рок-група 5 Vymir презентує новий сингл «Чужі». Це – перша пісня квартету з моменту виходу альбому «Нові Імена» у 2017 році. Офіційний реліз композиції відбувся сьогодні, 20 квітня, але найвідданіші фанати мали змогу почути його першими напередодні – 16 квітня на закритому прослуховуванні що відбулось у київському Vinyla shop.

Робота над піснею проходила разом з Сергієм Заболотним у столичній студії Lipky Zvukozapys, а над мастерингом працював Джон Девіс у лондонській студії Metropolis. Джон Девіс відомий своїми роботами з U2, Девідом Боуї, Ланою Дель Рей, Blur, Foals, Royal Blood та багатьма іншими.

«Ми написали цей трек вчотирьох. Якісь шматочки грали ще під час сесій «Нових Імен», але найкраще, що ми могли зробити – це не записати цю пісню тоді. «Чужі» – відхід від нашого звичного стилю, тут набагато більше від музики 80-х і від фанку. Не дарма вперше у наших записах звучить перкусія. Це пісня про Україну сьогодення, про людей, які не живуть, а імітують життя, які намагаються виглядати замість того, щоб бути», – кажуть музиканти.

«Після домашнього запису «Нових Імен» нам хотілось зробити все максимально інакше. Зараз ми дуже довго працювали над звуком нових треків і якщо рік тому записали альбом за добу, то тепер тільки одна пісня зайняла місяць», – додають учасники гурту 5 Vymir.

Вперше нова концертна програма буде зіграна 11 травня у столичному клубі MonteRay. Квитки вже у продажі!

Українська музика: 5 Vymir – Чужі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *