Віталій Калініченко
Віталій Калініченко, Нотатки виконавців

Віталій Калініченко: Як молодим музикантам стати більш успішними? (Нотатки виконавців)

Фронтмен гурту «Веремій» Віталій Калініченко та сайт «Нотатки про українську музику» з радістю оголошують про старт серії спільних публікацій нової рубрики «Нотатки виконавців»! Вашій увазі будуть запропоновані ролики відеоблогу Віталія, присвяченого молодим музикантам, їхньому потенційному розвитку та можливим шляхам самовдосконалення і не тільки.

«Я вирішив вести влог з тих міркувань, що останнім часом часто почав чути від молодих музикантів про ті самі речі, які я для себе не міг розтлумачити на початку діяльності свого гурту. Не хочу, щоб вони набивали десь ті самі гулі, що і я колись. Сподіваюся, за допомогою кількох моїх дружніх порад, вони зможуть досягти певних результатів значно швидше», – каже Віталій.

Тому у найпершому ролику, фронтмен гурту «Веремій» ділиться думками стосовно того, яким саме способом виконавцю-початківцю стати більш успішним у тій справі, яку він любить і робить. Чи цікаво вам дізнатися ТОП-5 найважливіших порад від виконавця? Шукайте їх у нищенаведеному відеозаписі!

Вже зовсім скоро шукайте наступні публікації на сторінках «Нотаток».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *