Триставісім – Пуйду пруйдусь
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Триставісім – Пуйду пруйдусь (Сингл)

Пісня, яка вже протягом кількох останніх років неодмінно звучить на живих виступах закарпатського гурту «Триставісім», нарешті записана студійно! Композицію під назвою «Пуйду пруйдусь» музиканти опублікували у мережі сьогодні, у якості перед-альбомного синглу до майбутнього лонг-плею «Мусай». Робота над треком проходила за участі спеціалістів студій звукозапису Coloorsun та Solist.

За словами лідера команди Павла Генова, сьогоднішня новинка у найпершу чергу присвячується всім тим людям, які разом із «Триставісім» гучно вигукували «пуйду пройдусь» на живих виступах гурту, а також всім тим, хто полюбляє драйв нової української музики. «Ідея пісні насправді дуже проста: коли у тебе всередині накипіло, щось постійно виводить із себе, або ж твої думки зайшли у глухий кут, то тут допоможе лиш одне – сказати собі «пуйду пруйдусь» і сходити розвіятися, вивільнивши таким чином у собі необхідний простір для подальших світлих думок», – каже він.

Нагадаємо, що близько двох років тому «Триставісім» презентували live-відео зі згаданою піснею, але на ньому візуальні супровідні роботи до треку не обмежаться – наразі хлопці розпочинають роботу над зйомками офіційного кліпу «Пуйду пруйдусь». А надалі все знову буде відбуватися за перевіреною схемою, адже перед прем’єрою цього кліпу, гурт планує оприлюднити ще одну абсолютно нову пісню і, знову ж таки, відзняти до неї відео. Словом, творчих планів у «Триставісім» хоч відбавляй, і це ми ще не згадували про активну концертну діяльність хлопців (наступний виступ – 15 липня, Тернопільська обл., «Заліщики фест»).

Українська музика: Триставісім – Пуйду пруйдусь

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *