Триставісім – Мусай
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Триставісім – Мусай (Альбом)

Коли не тільки хочеш, але і мусиш: гурт «Триставісім» повертається після творчого затишшя з новим альбомом «Мусай»! Саме слово «мусай» є унікальною частинкою закарпатського діалекту, і, за словами учасників гурту, для них воно має значно ширше значення у порівнянні з його угорським прототипом muszáj (повинен).

Учасники «Триставісім» розповідають, що для них «мусай» означає не стільки дію через те, що ти повинен, а скоріше дію цілеспрямовану, намірену, сконцентровану і безкомпромісну. Дію вчасну, дію, що відбувається у вільному, не скутому стані.

Запис платівки «Мусай», що стала другим повноформатним альбомом «Триставісім», із певних причин достатньо розтягнувся у часі. Не в останню чергу затримки мали місце через те, що вокаліст гурту зі сім’єю наразі живе і працює за кордоном, що не дозволяє йому часто бачитися з хлопцями. Диск було записано за декілька сесій, останні з яких відбувалися буквально кілька місяців тому.

«Напакували з кентами з «Триставісім» правильних варошських карпатських вайбів в новий альбом. Знайдете для себе трек під любий момент у році – гарантуєм. Неймовірно тішуся, що попри відстані, час і курйози ми сією файною бандою даруємо вам сьогодні лонґплей «Мусай». Реліз окремих пісень з альбому точно стане особливим сюрпризом для тих, хто з «Триставісім» вже давно, і цікавим відкриттям для тих, хто підключиться зараз», – коментує фронтмен команди Павло Генов.

Триставісім – Мусай
Слухати альбом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *