Друга Ріка – Доки я не пішов
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Доки я не пішов (Кліп)

Гурт «Друга Ріка» презентує відеокліп до треку «Доки я не пішов», який увійшов да сьомого альбому поп-рокерів під назвою «Піраміда» і став офіційним саундтреком до історичної стрічки «Легенда Карпат». У пригодницькій картині Сергія Скобуна, фронтмен колективу Валерій Харчишин зіграв головну роль – ватажка карпатських опришків Олексу Довбуша. Режисером кліпу, в якому ви зможете побачити фрагменти згаданого фільму і зйомки музикантів у засніжених Карпатах, також став Сергій Скобун. Прем’єра екшену відбудеться вже навесні 2018 року.

Зйомки «поза-кіношних» фрагментів кліпу «Доки я не пішов» проходили саме у тих місцях, де знімали всю кінокартину – у Покутсько-Буковинських Карпатах. «Я погодився на зйомки, адже мені було дуже цікаво знятися у справжньому кіно, це моя дитяча мрія. Спочатку я неймовірно переймався за результат, але потім зрозумів, що зйомки завершено і вже нічого не змінити. Звісно, сьогодні я би грав трохи по-інакшому, і, якби була така можливість, хотів би де-не-де перезняти Олексу», – коментує фронтмен «Другої Ріки» Валерій Харчишин.

Що стосується самої композиції «Доки я не пішов», за словами учасників «Другої Ріки», її вони задумували у якості своєрідного заповіту. «Ми вже досягли певного віку, коли хочеться, щоби все те, що ти робиш, лишилося років на 100. Або бодай на 50. Дуже хочеться, аби все це були не тільки лише звуки. Дана композиція – наші особисті переживання через допущені колись помилки. Ми, звісно, не маємо на меті нікого повчати, натомість хочемо застерегти. Погляньте на нас і зробіть все краще», – зазначають музиканти.

Українська музика: Друга Ріка – Доки я не пішов

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Оксана says:

    Просто бомба!!!! Мало речей, які зразу перглядаєш тричі. Шалена енергетика!!! Так тримати, зустрінемось на концерті 3 березня в Ужгороді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *