13 – Живи на Межі (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

13 – Живи на Межі (Кліп)

Учасники стрімко здобуваючого популярність гурту «13» («Тринадцять»), презентували широкому слухацькому загалу свій перший офіційний відеокліп на пісню «Живи на Межі». Режисером нової роботи виступив кінематографіст та фотограф Eugene Kirey. Варто зазначити, що ця композиція є дебютною для хлопців, адже саме її музиканти оприлюднили в якості першого веб-синглу у березні 2013 року. Дещо пізніше трек увійшов у дебютний міні-альбом киян під назвою «50/50» у якості бонусу. Сьогодні ж перезведена версія «Живи на Межі» зазвучала геть по-новому, за що гурт «13» у повному складі висловлює щиру подяку Олександру Чайковському та спеціалістам з BM Production, які займались зведенням та мастерингом.

Презентували своє нове відео музиканти у столичній фестиваль-ресторації «Диван» у колі прихильників, друзів та знайомих, а за деякий час відбулася і телевізійна прем’єра ролику в ефірі телеканалу культурного опору A-One. Варто додати, що пісня «Живи на Межі» окрім ТВ-простору також представлена в ротації української радіохвилі Джем.fm.

Наразі музиканти вже готують свіжий музичний матеріал для своїх шанувальників і обіцяють незабаром тішити останніх живими виступами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *